Стихійна торгівля – заборонена !

05.05.2018 08:46

0505189Шановні мешканці Більмацького району!

Купівля товарів у місцях стихійної торгівлі, в умовах, які не відповідають вимогам, у будь-який час може обернутись лихом для Вас, ваших рідних і друзів.

Торгівля у невстановлених місцях  -  це правопорушення, за яке передбачена відповідальність згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення:«Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях -тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.»

Право вживати заходи до правопорушників віднесено до компетенції органів внутрішніх справ. Але необхідно, щоб усі мешканці району налаштувались на боротьбу з цим злом.

Єдиний правильний спосіб боротьби – не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі.

Стихійна торгівля – це торгівля без відповідних дозвільних документів на здійснення торговельної діяльності фізичною особою.

При відсутності документівнеможливо встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, термін її придатності до споживання. Така продукція представляє високий ризик для здоров'я і життя людей!

Довести факт отруєння буде неможливо, бо складно визначити особу (продавця), якій можна пред’явити звинувачення (відсутні докази у формі розрахункового документу щодо купівлі-продажу продукції).

Нагадуємо, що відповідно до затвердженої Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт. Більмак (рішення селищної ради від 20.09.2016 № 253 зі змінами) встановлені дві тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності (криті торгові ряди) розміщені в районі житлових будинків №17-23 по вул. Центральній в смт. Більмак.

В смт. Комиш-Зоря Більмацького району розташований ринок КП«Мрія» де створені рівні умови праці для всіх суб’єктів господарювання.

Шановні мешканці району, будьте обережні! Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або продавців на узаконених ринках та спеціально відведених місцях торгівлі. Бережіть своє здоров'я та життя, рідних і близьких Вам людей!

У разі виявлення фактів продажу товарів у невстановлених для здійснення торгової діяльності місцях, просимо вас повідомляти Більмацьке відділення поліції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області за телефоном 2-25-80 (чергова частина), за телефоном 102 або до Більмацької районної державної адміністрації 2-11-78 для подачі усних звернень громадян.

 
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна